PRM Plecak ratownika medycznego, wzór MON

zł1,950.00
1-2 dni

PRS Plecak ratownika medycznego wzór MON

Color
Quantity
Dostępny na magazynie

  Polityka bezpieczeństwa

Używamy Twoich danych w sposób kontrolowany i ograniczony, niezbędny do zrealizowania zamówienia.

  Zasady dostawy

Możesz zamówić towar z dostawą na adres lub do paczkomatu

  Zasady zwrotu

Nasze zasady zwrotu towaru są zgodne z polskim prawem. Poznaj szczegółowe zasady i metody tutaj

PRM Plecak ratownika medycznego (torba lekarza). Duży plecak przeznaczony do przenoszenia najpotrzebniejszego sprzętu medycznego w strefie CUF i poza nią. Konstrukcja plecaka jest wykonana zgodnie z projektem opublikowanym w WTT Szefostwa Wojskowej Służby Zdrowia. 
Plecak posiada rozbudowaną modułową konstrukcję. Panele boczne oraz panel frontowy można zdemontować (mocowanie w systemie MOLLE) dla bardziej kompaktowych rozmiarów. Komora główna zawiera 6 małych wyjmowanych saszetek oraz kieszenie z siatki po stronie klapy. Komora zewnętrzna na forncie plecaka zawiera dwie duże wjmowane saszetki oraz 3 kieszenie z siatki  Zasobniki boczne mają kieszenie z siatki oraz taśmy gumowe - przeznaczone do przenoszenia długich narzędzi, np. rurek intubacyjnych. Z tyłu plecaka znajduje się duża komora schowana pod klapą - znajduje sie tam 6 dużych kieszeni na sprzęt medyczny, to idealne miejsce na przechowywanie dużych opatrunków hydrożelowych. Dodatkowo w szczycie plecaka znajduje się komora na ampularium. Plecak jest przygotowany do montażu systemu nawadniającego typu Camelbak.

Zewnętrzne powierzchnie plecaka pokryte są taśmami w systemie MOLLE co pozwala rozbudować go o dodatkowe zasobniki. System szelek pozwala przenoscić plecak także na kamizelce bojowej.

Wymiary zasadnicze plecaka: 57 x 47 x 36 cm (WxSxG)

PRM-CZARNY
4 Items

You might also like

chat Comments (0)
No customer reviews for the moment.

Customers who bought this product also bought:

14 other products in the same category: