ATLAS podstawa do noszy STANAG

8 150,00 zł
1-2 dni

ATLAS podstawa do noszy STANAG

Model
Ilość
Dostępny na magazynie

  Polityka bezpieczeństwa

Używamy Twoich danych w sposób kontrolowany i ograniczony, niezbędny do zrealizowania zamówienia.

  Zasady dostawy

Możesz zamówić towar z dostawą na adres lub do paczkomatu

  Zasady zwrotu

Nasze zasady zwrotu towaru są zgodne z polskim prawem. Poznaj szczegółowe zasady i metody tutaj

ATLAS-2 podstawa do noszy STANAG - dedykowana do noszy w standardzie STANAG 2040, pasuje również do innych typów noszy (o szerokości maksymalnej 59,5 cm), a więc do noszy TALON, RAVEN, NODIN, do desek ortopedycznych.

Trzy poziomy szerokości noszy.

Podstawy w połączeniu z  noszami umożliwiają natychmiastowe stworzenie łóżka polowego, stołu operacyjnego i zabiegowego. Są rozkładane jednym ruchem, bez użycia narzędzi.

Lekka i wyrzymała konstrukcja ze stali nierdzewnej i aluminium. Szerokie stopy umożliwają stabilne utrzymanie noszy i poszkodowanego na płaskim równym) podłożu. Nakładki z tworzywa sztucznego na stopach są bezpieczne dla podłogi namiotu. Wytrzymałość na obciążenie pary podstaw wynosi 200 kg. 

Podstawy pozwalają zamontować w 4 punktach statyw do płynów infuzyjnych oraz tacę zabiegową na specjalnej podstawce. Podstawka pod tacę została wykonana w technologii ANTI-SHOCK, zapobiegającej przypadkowemu zrzuceniu tacy.

Po złożeniu podstawy są całkowicie płaskie, co zapewnia ułatowione przenoszenie i przechowywanie, nawet dużej ilości zestawów podstaw.

Zestaw ATLAS-01 składa się z dwóch podstaw pod nosze i jednego statywu do kroplówek, umieszczonych w specjalnej dużej torbie.

Zestaw ATLAS-02 składa się z dwóch podstaw pod nosze, jednego statywu do kroplówek, tacy zabiegowej wraz z regulowanym uchwytem do tacy (umieszczone w dedykowanym pokrowcu) oraz specjalnej dużej torby na cały komplet.

Możliwe inne konfiguracje zestawów, np. z dwoma statywami do kroplówek, zestawy umieszczone w skrzyni transportowej.

Rozmiar złożonej jednej podstawy: ok. 98x65 x 5  cm

Rozmiar jednej rozłożonej podstawy: ok. 94 x 65 x 50 cm

Waga podstaw - 13 kg (ATLAS I)

ATLAS-02
5 Przedmioty
chat Komentarz (0)
Brak recenzji użytkowników.

16 innych produktów w tej samej kategorii: