Trueclot koncentrat sztucznej krwi

160,00 zł
1-2 dni

Trueclot Blood Simulant Concentrate - koncentrat sztucznej krwii do sporządzenia 1 l płynu

Ilość
Dostępny na magazynie

  Polityka bezpieczeństwa

Używamy Twoich danych w sposób kontrolowany i ograniczony, niezbędny do zrealizowania zamówienia.

  Zasady dostawy

Możesz zamówić towar z dostawą na adres lub do paczkomatu

  Zasady zwrotu

Nasze zasady zwrotu towaru są zgodne z polskim prawem. Poznaj szczegółowe zasady i metody tutaj

TrueClot® Blood Simulant Concentrate to wysoce realistyczna symulowana krew do szkolenia ratowników w zakresie tamowania krwotoków pourazowych, opatrywania ran i stosowania zaawansowanych opatrunków hemostatycznych. TrueClot Blood Simulant utworzy realistyczne symulowane skrzepy krwi, jeśli zostanie użyty razem z symulowanymi opatrunkami hemostatycznymi TrueClot na dowolnym urządzeniu treningowym - lub symulatorze ran oparty na manekinie.

TrueClot Blood Simulant występuje w postaci wygodnego koncentratu, który jest łatwiejszy do transportu i przechowywania, ale wymaga zmieszania z wodą.

Płyn symulujący krew TrueClot i jest bezpieczny i nieszkodliwy. Należy go zmywać ze skóry i odzieży wodą z mydłem i można je wyrzucić do zwykłych śmieci. Symulowana krew nie będzie krzepnąć, jeśli nie wejdzie w kontakt z symulowaną gazą hemostatyczną Trueclot lub roztworem krzepnięcia.

 

Sztuczna krew zachowuje swoje parametry do 12 miesięcy po zmieszaniu, natomiast ważność koncentratu wynosi 5 lat. W celu zapewnienia najdłuższego okresu przydatności do użycia zalecana jest woda destylowana.

5118
4 Przedmioty

Może Ci się spodobać również

chat Komentarz (0)
Brak recenzji użytkowników.

16 innych produktów w tej samej kategorii: